O NAS

Ekologiczny brykiet kominkowy SEK-POL


SEK-POL jest producentem wysokiej jakości uniwersalnego, ekologicznego brykietu kominkowego, znajdującego zastosowanie w kominkach oraz piecach


Oferowany przez nas brykiet posiada szereg zalet czyniących go znacznie lepszym materiałem grzewczym niż tradycyjny opał drzewny. Głównym atutem są korzyści cenowe. Brykiet kominkowy jest tańszą alternatywą grzewczą w stosunku do innych paliw kominkowych. Ponadto, brykiet kominkowy jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym, ponieważ posiada wartość opałową porównywalną z mniej kalorycznym węglem. Ze względu na atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość produktu, brykiet jest coraz częściej wybieranym materiałem grzewczym. Ekologiczny brykiet kominkowy nie jest szkodliwy dla środowiska. Wytwarzany jest z czystych i suchych trocin, będących produktem ubocznym podczas obróbki drewna. Kostki brykietu są więc przetworzoną formą odpadów drewnianych, stąd ich niższa cena w stosunku do innych paliw opałowych. Jego wykorzystanie jest przyjazne dla środowiska, ponieważ jego wytwarzanie nie narusza naturalnego ekosystemu. Ekologiczny brykiet kominkowy naszego producenta wyróżnia się na tle innych materiałów niską ceną, wydajnością oraz wysoką wartością opałową.
Jesteśmy producentem, który starannie dobiera materiały do produkcji brykietu kominkowego. Szczególny nacisk kładziemy na ekologiczność oraz wysoką jakość opału. Nasze produkty cechują się małą wilgotnością oraz wolnym spalaniem, co czyni je efektywnym i skutecznym materiałem grzewczym, oddającym dużo ciepła. Kostki brykietu kominkowego są również łatwe w przechowywaniu oraz układaniu w domowej piwnicy. Starannie przygotowane kostki nie wymagają cięcia ani dodatkowej obróbki. Kostki brykietu kominkowego dostępne w naszej ofercie w większości są uniwersalne, sprawdzają się we wszystkich urządzeniach grzewczych. Jednak ze względu na swoja wysoką jakość dedykowane są przede wszystkim do stosowania w kominkach oraz piecach do palenia drewna. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Oferujemy szeroki wybór produktów najwyższej klasy w bardzo atrakcyjnych cenach.